BASIN BÜLTENLERİMİZ

Anthea Nihayet Çiçek Açıyor!

Resimler

Dosyalar,Dosya

  Adı,Dosya Boyutu,İlgili  
Anthea_Basin_Bulteni_001-22.03.2013.docx 105,85 KB İndir,İlgili

Antalya'da faaliyet gösteren, Agoras Fuarcılık Hizmetleri ekibinin 2 yıl boyunca Agoras Fuarcılık, Florplant Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı, Cosmoshow Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım fuarlarındaki tecrübe ve deneyimlerini fuarcılık sektörü dışında da müşterilerine açmaya karar verdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan şirketin kurucusu ve Genel Müdürü Mehmet Dükkancı aldıkları bu stratejik değişim kararı ile ilgili şunları söyledi:

10 yıldır fuarcılık yapıyoruz. Farklı şirketlerde, farklı sektörlerin fuarlarını yönettik. Son olarak da bildiğiniz üzere diğer şirketimiz Agoras Fuarcılık bünyesinde de iki fuar düzenliyoruz. 3. Fuarımız için pazar araştırması esnasında, dostlarımızın ısrarı üzerine farkına vardık ki aslında biz son 3 yıl boyunca, kendimize çalışan hizmet veren bir ajansız zaten.

Fuarlarımızın tanıtımı için fuarlara bir kurumsal kimlik kazandırıyoruz. Logolar, logotypeler, temalar üzerine çalışıyoruz. Sonra bunları broşür, afiş, davetiye, bilboard, megalight, otobüs giyidrmesi, gazete reklamı, dergi reklamı gibi alanlarda kullanıyoruz.

Fuarlarımızı ulusal hatta uluslararası çapta duyurmak için web siteleri inşa ediyoruz. Web sitelerimizi 15 günde bir güncel haberlerle canlı tutuyoruz. Yerleşim planları, katılımcı listelerini açık tutuyoruz. Daha geniş çevrelerin dikkatini çekmek için 15 günde bir e-mail bültenler gönderiyoruz. E-mail bültenler gönderme konusunda çok ciddi tecrübe ve birikimlerimiz var. Sektöre e-editörler yetiştirdik.

Yeni trend olan Sosyal Medya'da fuarlarımızı duyurmak için Facebook, Twitter, Linked-in gibi araçları kullanıyoruz. Facebook, Google'da reklamlar veriyoruz. Web sitelerimizde yarattığımız içeriği paylaşarak dikkat çekiyoruz.

Fuara katılan müşterilerimize fuara katılma şekilleri ile ilgili olarak bilgi veriyoruz. Fuarlarımızda yerli ve yabancı basın mensuplarını ağırlıyoruz.

Aslında kapsamlı bir ajansın verdiği hizmetleri biz yıllardır kendimize veriyoruz. Bu deneyimlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize hizmetlerimizi Anthea olarak vermeye karar verdik. Bu sebeple de 3 yıl önce kurulmuş olsa da şirketimiz Anthea bu bahar çiçek açıyor!

Anthea Reklam Ajansı hakkında daha detaylı bilgiyi www.anhea.com.tr adresindeki web sitemizden, www.twitter.com/AntheaAntalya adresindeki Twitter hesabımızdan, www.facebook.com/Anthea.Antalya adresindeki Facebook hesabımızdan alabilirsiniz.

   
HİZMETLERİMİZ
FUARA DOĞRU HAZIRLANMA EĞİTİMİFUAR DANIŞMANLIĞIFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONU
   
GÜNCEL
Fuarista
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası