HİZMETLER

MEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

- Öyle bir iş yapıyoruz ki reklamla anlatılmaz. Basını getirip canlı canlı göstermek lazım!

- Kimi davet edeceksin? Nasıl davet edeceksin? Uçağı, oteli, yemesi, içmesi, toplantısı, anlatması, programı, yazması, çizmesi... Oooo!

- Yahu kim uğraşacak bu işlerle?

- E biz yapıyoruz zaten bu işleri!

"Medyanın görmesi gerekiyorsa davet edelim!”

Markanızın ya da firmanızın amaçları doğrultusunda kamuoyunda nasıl, hangi stratejilerle tanıtmalısınız? Markanızın doğru ve olumlu algılanmasını sağlayacak çalışmalar ve etkinlikler ne olmalı? Medyadan uzun soluklu olarak nasıl yararlanmalıyız? Antalya'daki Pazarlama İletişimi çözüm ortağınız olarak sürdürülebilir bir planlama doğrultusunda medya ilişkilerinizi yönetmeye talibiz.

Öyle bir işiniz var ki müşterinize anlatmak için ne reklam sayfası, ne yazı, ne basın bülteni tam anlamıyla işe yaramıyor. Müşteriye mesajınızı iletmiyor. Ne yapmalısınız?

Sektörel basın mensupları aracılığıyla ürününüzü, etkinliğinizi, firmanızı kamuoyuna duyurmanız konusunda da sizlere çözümler sunuyoruz. Hangi şehirde olduğunuz hiç önemli değil. Sizin adınıza basın bülteni oluşturup, yerel ve ulusal medya kuruluşlarına servis ediyoruz. Geleneksel medya, dijital medya, yazılı basın sizin istediğiniz doğrultuda gazetelerde, dergilerde, TV'de, radyoda, internette sizden bahsediyor.

Öyle bir projeniz var ki kendinizi uluslararası düzeyde tanıtmak istiyorsunuz. Dünyanın istediğiniz köşesinden sektörünüzle ilgili medya mensuplarını sizin için davet etmemizi ister misiniz?

Yurt dışından gelen basın mensupları için konaklama, transfer, gezi ve basın toplantısı, gala yemeği düzenleyelim. Ülkelerine döndüklerinde sizi anlata anlata bitiremesinler, tüm sektör sizden haberdar olsun. Emin olun çünkü bunu da raporluyoruz.

Neler yapıyoruz:

  • Basın Danışmanlığı
  • Basın Bülteni Hazırlanması ve Basına Dağıtımı
  • Özel Röportajlar
  • Basın Toplantısı Organizasyonu
  • Ulusal ve Uluslararası Basın Mensuplarının Konuk Edilmesi Programı

Neler yaptık:

FLORPLANT Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı Fuarı:

   

   
HİZMETLERİMİZ
WEB SİTESİ İÇERİK YÖNETİMİSOSYAL MEDYA YÖNETİMİE-MAIL MARKETINGKURUMSAL GRAFİK TASARIMMEDYA PLANLAMA & SATIN ALMAMEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONUFUAR DANIŞMANLIĞITANITIM FİLMİ
   
GÜNCEL
RENSEF 4.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği FuarıSATEF-Seyahat Acentaları ve Tedarikçileri FuarıAntalya Çiçek Festivali
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası