HİZMETLER

E-MAIL MARKETING

- 2 gün boyunca 5 kişi uğraştık, sonunda 1dakikada 1 mail attık! 3 günde 1.000.000 kişiye gitti! Mallarımızı süper tanıttık!

- Hakikaten mi? Arayan oldu mu? Mallar satıldı mı?

- Ama neden kimse telefon etmedi anlayamadım?

- Hiç ilgilenen olmadı mı?

- Ya bir de artık mail gönderemez, alamaz oldum!”

- E gönderemezsin tabi! SPAM'ci olmuşsun. Gereksiz yere internet trafiğini şişirdiğin için kilitlenmiş maillerin!

"Markanızla müşteriniz arasındaki e-mail diyaloğunuzu kuralım!”

Hedef müşteri kitlenize düzenli olarak her hafta veya her ay indirimlerinizi duyurmak, kampanyalarınızı bildirmek, yeni ürünleri tanıtmak mı istiyorsunuz? Hedef kitlenize düzenli olarak e-mail bülten gönderip iletişim mi kurmak istiyorsunuz? Sizi düzenli olarak hatırlamalarını mı istiyorsunuz?

Antalya'daki tek e-mail bülten ajansınız olarak, müşterilerinizle markanız arasında e-mail bültenlerle nasıl bir iletişim kuracağınızın stratejisini gelin birlikte belirleyelim. Size Euromessage tabanlı e-mail bülten gönderim alt yapısını kuralım. Eğitimlerini verelim! Hedef müşteri kitlenizi genişletelim! İsterseniz sizin adınıza e-mail bülten hazırlayalım, düzenli aralıklarla hedef kitlenize ulaştıralım. E-mail pazarlama ile şirketinizin güncel haberlerini, yeni hizmet tanıtımlarınızı, yeni ürün duyurularınızı, ve yeni fiyat kampanyalarınızı ilgili tüketicilerinize duyuralım. Müşteriyle olan iletişiminizi güçlendirelim; marka bilinirliğinizi artıralım!

Bunu yaparken gönderdiğimiz e-mailler spam'e düşmesin. Sizin mailleriniz kilitlenmesin. Ayrıca gönderdiğiniz maillerin kime ulaşıp ulaşmadığını, okunma, tıklama oranlarını size periyodik olarak raporlayalım. Böylece hedef kitlenizin ilgisini bizzat ölçmüş olur, bir sonraki adımınızı raporlar doğrultusunda planlayarak atmış olursunuz.

10 senelik deneyimle diyebiliriz ki: İster mahallenin şıkıdım şıkıdım kuaförü olun, isterseniz şehrin en cafcaflı süpermarketi, isterseniz en sakin AVM, isterseniz bir meslek derneği, hobi topluluğu, hayır kurumu... E-mail marketing doğru içerik, doğru stratejiyle doğru hedef kitleye yapılırsa, satışlarınızdaki ve marka bilinirliğinizdeki artışı zaten kendiniz gözlemlersiniz.

Neler Yapıyoruz:

  • E-bülten stratejilerinin kurgulanması
  • E-bülten, e-kampanya tasarımı
  • E-bülten ile web sitesi senkronizasyonu
  • E-bülten altyapısının Euromessage platformunda kurulması
  • E-bülten hedef kitlesinin belirlenmesi
  • E-bülten veri tabanına hedef kitlenizin kaydedilmesi
  • E-bülten içeriğinin oluşturulması
  • Haftalık Türkçe/İngilizce bülten gönderimi
  • E-bülten sonuçlarının raporlandırılması
  • E-mail pazarlama yönetimi

Neler yaptık:


     

                                                                                                                                     

   
HİZMETLERİMİZ
WEB SİTESİ İÇERİK YÖNETİMİSOSYAL MEDYA YÖNETİMİE-MAIL MARKETINGKURUMSAL GRAFİK TASARIMMEDYA PLANLAMA & SATIN ALMAMEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONUFUAR DANIŞMANLIĞITANITIM FİLMİ
   
GÜNCEL
RENSEF 4.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği FuarıSATEF-Seyahat Acentaları ve Tedarikçileri FuarıAntalya Çiçek Festivali
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası