HİZMETLER

FUAR KATILIMCISININ EĞİTİMİ


Bir fuar organizatörü kimliğimizle yerli ve yabancı katılımcı şirket yetkilileri ile sohbet ederken bazı katılımcı şirketlerin fuarlardan müşteri yakalama konusunda çok başarılı olduğunu, bazı katılımcılarımızın da fuardan hiç verim alamadığını, kayda değer bir tane yeni müşteri ile tanışamadığını gözlemledik.

Katılımcı firmaların verimli bir fuar geçirmelerinin altında yatan en önemli etken fuara nasıl hazırlandıklarıdır.

Fuarı müşteri kazandıracak bir yatırım olarak gören, işlerini büyütmek isteyen, yeni müşteriler arayan, fuara katılmayı ciddiye alan, neden katıldığını bilen, iyi planlayan, iyi hazırlanan, iyi uygulayan, iyi bütçe yapan şirketler fuardan verim alarak ayrılmaktadır.

Fark ettik ki, fuara katılarak verim almak isteyen şirketlere yardımcı olacak yayınlar ülkemizde son derece kısıtlı. Daha önceden hazırlanmış yayınlar ya kısmen güncelliğini yitirmiş ya da artık tekrar yayınlanmamış. İnternette fuara katılırken nasıl hazırlanması gerektiğine dair birçok sitede birbirine benzer veya kısmen farklı makaleler, denemeler zaten var. Ancak birçoğu genel veya işin bir kısmı ile ilgili.

Katıldıkları fuara iyi hazırlanmak, yüksek verim almak isteyen şirketlerin patronlarına, genel müdürlerine, üst düzey yöneticilerine, satış pazarlama yöneticilerine yönelik Fuarista Eğitimlerini hazırlamaya başladık.

Kısa bir süre sonra eğitimlere başlayacağız.

Önceden bilgi almak isteyenler, ihtiyaçlarını belirten kısa bir e-mail ile bize başvurabilirler.

info@anthea.com.tr

   
HİZMETLERİMİZ
FUAR KATILIMCISININ EĞİTİMİFUAR DANIŞMANLIĞIFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONU
   
GÜNCEL
Fuarista
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası