HİZMETLER

KURUMSAL GRAFİK TASARIM

- Hastalanınca ilaca, mahallenin kocakarısı mı, eczacı mı, doktor mu karar verir?

- Doktor tabii ki! Ne alaka?

- Peki o zaman matbaacınız mı, tabelacınız mı, yoksa broşürcünüz mü karar verecek sizi müşterilere en iyi anlatan grafik tasarıma?

- Ha o mesele!

- Grafiker diyoruz, grafik tasarım diyoruz! Müşterinin aklında kalmak diyoruz!

"Şirketiniz, markanız müşterinizin aklında kalsın”

Yeni şirketiniz, yeni markanız, yeni ürün grubunuz hayırlı olsun. Baskılı malzemelerinizdeki, web sitenizdeki, otobüslerde, açık havada, etiketlerdeki grafik tasarımınız görenlerin aklına kazınsın istemez misiniz?

İş dünyasında sahip olmak istediğiniz çizginiz logonuzdan, kartınızdan, zarfınızdan, dosyanızdan okunsun. Kurumsal kimlik bir firma için markalaşmanın, kurumsallaşmanın önemli adımlarından biridir. Markanın ya da firmanın iletişim ve pazarlama amaçlarına ulaşmasındaki en önemli etkenlerden biri de markanın kurumsal kimliği, bir diğer deyişle; tasarlanmış kişiliğidir.

Antalya'daki pazarlama iletişimi çözüm ortağınız olarak, gelin grafik tasarımlarınızı bir elden çözelim. Hedef kitlenizle görsel iletişiminiz için gerekli olan tüm iletişim araçlarınızı bir ofiste tasarlayalım. Logo ve amblem tasarımından başlayalım, şirketinizin tipografisinden renk kodlarına kadar sizi temsil edecek ve rakiplerinizden farklılaştıracak tüm görsel iletişim tasarımlarınızı yapalım. Sonra da ihtiyaçlar doğrultusunda kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, broşür, katalog, ürün föyleri, etiketler, ambalaj tasarımına kadar tüm tasarım ihtiyaçlarınıza çözümler üretelim.

Neler yapıyoruz:

  • Logo ve amblem tasarımı
  • Kartvizit, antetli kağıt, zarf, şirket dosyası tasarımı
  • Broşür, katalog, flyer tasarımı
  • Promosyon ürün tasarımları
  • Dergi, gazete, açık hava reklamları için ilan tasarımları

Neler yaptık:

 

RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı:

  

AGORAS Fuarcılık Hizmetleri: 

    

 FLORPLANT Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı Fuarı:

        

ANTALYA ÇİÇEK FESTİVALİ: 

      

 

 

   
HİZMETLERİMİZ
WEB SİTESİ İÇERİK YÖNETİMİSOSYAL MEDYA YÖNETİMİE-MAIL MARKETINGKURUMSAL GRAFİK TASARIMMEDYA PLANLAMA & SATIN ALMAMEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONUFUAR DANIŞMANLIĞITANITIM FİLMİ
   
GÜNCEL
RENSEF 4.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği FuarıSATEF-Seyahat Acentaları ve Tedarikçileri FuarıAntalya Çiçek Festivali
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası