HİZMETLER

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

- Web sitemiz oldu! İçi neşe ile doldu! E ama neden hala kimse ziyaret etmiyor?

- Web sitenizi Facebook, Twitter, Linked-in gibi sosyal mecralarda duyurdunuz mu?

- Web sitenizi açtığınızı arkadaşlarınıza, müşterilerinize, rakiplerinize duyurmadınız mı?

- Gelin size şirketinizin web sitesini sosyal medyada nasıl duyurabileceğinizi anlatalım!

- Kim uğraşacak bu kadar teferruatla?

- Sizin adınıza biz uğraşalım! Vallahi dünden hazırız!

"Dijital tellalınız olalım!”

Antalya'daki tek dijital ajans olarak web sitenizi sosyal medyada nasıl daha etkili duyurabileceğinizi, takipçilerinizi artırarak uzun vadeli marka iletişimini nasıl sağlayabileceğimizi gelin size anlatalım. Kim uğraşacak bu kadar teferruatla diyorsanız, isterseniz biz uğraşalım! Vallahi dünden hazırız!

Marka ya da şirketinizin hedeflerini, hedef kitleye iletilecek mesajları ve iletişim dilini belirledikten sonra ihtiyaçlarınız doğrultusunda sosyal medyadaki mecra seçiminizi yapıyoruz. Şirket planlarınızı ve özel günleri dikkate alarak, sosyal medyada yapılacak paylaşımlar için haftalık ve aylık planlama yapıyoruz. Yapılan paylaşımlardan sonra etkileşimleri sürekli olarak takip ediyoruz.

İhtiyaçlarınıza göre Facebook sayfanızı ve Facebook grubunuzu açıyoruz, takvimde etkinlik oluşturuyoruz, Linked-in şirket sayfanızı, grubunuzu kuruyoruz ve Twitter'da ötmeye başlıyoruz. Gerekirse, Facebook'ta, Google Arama'da sizin belirlediğiniz bütçelerle reklam veriyoruz... Beğensinler, sizi izlemeye devam etsinler!

Google Analytics gibi ziyaretçi analizi raporları veren kaynaklardan yaptığımız çalışmanın sonucunu da ziyaretçi trafiğinden izleyin!

Neler yapıyoruz:

  • Facebook Hesap, Sayfa ve Grup Yönetimi
  • Twitter Yönetimi
  • Linked-in Hesap, Sayfa ve Grup Yönetimi
  • Diğer ilgili gruplarda paylaşım yapılması
  • Sosyal medya platformlarında reklam yayınlanması

 

Neler yaptık:

        

   
HİZMETLERİMİZ
WEB SİTESİ İÇERİK YÖNETİMİSOSYAL MEDYA YÖNETİMİE-MAIL MARKETINGKURUMSAL GRAFİK TASARIMMEDYA PLANLAMA & SATIN ALMAMEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONUFUAR DANIŞMANLIĞITANITIM FİLMİ
   
GÜNCEL
RENSEF 4.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği FuarıSATEF-Seyahat Acentaları ve Tedarikçileri FuarıAntalya Çiçek Festivali
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası