HİZMETLER

HİZMETLER

WEB SİTESİ İÇERİK YÖNETİMİ

Web sitenizi yaptınız, çok güzel oldu! Ama ne yazacağınızı hala bilmiyorsunuz! Oysa rakiplerin web sitesi şıkır şıkır, ilgi çekiyor. Söyleyecek bir sürü hikayeniz var ama oturunca da bir türlü yazamıyorsunuz? İşte bu noktada yardımınıza geliyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Web siteniz oldu! İçi neşe ile doldu! E ama neden hala kimse ziyaret etmiyor?
Web sitenizi Facebook, Twitter, Linkedin gibi sosyal mecralarda duyurdunuz mu? Sitenizi açtığınızı arkadaşlarınıza, müşterilerinize, rakiplerinize duyurmadınız mı?

E-MAIL MARKETING

Hedef kitlenize düzenli olarak e-mail bülten mi göndermek istiyorsunuz?
Antalya'daki yerel çözüm ortağınız olarak, gelin size e-mail bülten alt yapısını kuralım. Eğitimlerini verelim! Kitlenizi geliştirelim! İsterseniz sizin adınıza e- bülten hazırlayalım, düzenli aralıklarla hedef kitlenize ulaştıralım.

KURUMSAL GRAFİK TASARIM

Firmanızı kurmuşsunuz ya da imajınızı yenilemişsiniz hayırlı olsun! Şimdi adınızı duyurma zamanı. Baskılı malzemelerinizdeki tasarım ve uygulamalar görenlerin aklına kazınsın istemez misiniz?

MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA

Ürününüzü ya da sunduğunuz hizmeti kitlelere tanıtmayı planlıyorsunuz, ancak doğru mecranın hangisi olduğuna karar mı veremiyorsunuz?

MEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Öyle bir projeniz var ki kendinizi uluslararası düzeyde tanıtmak istiyorsunuz.
Dünyanın istediğiniz köşesinden sektörel medya mensuplarını sizin için davet edelim mi?

FESTİVAL ORGANİZASYONU

Antalya'daki pazarlama iletişiminde çözüm ortağınız olarak festivalinizi düzenleyelim! Siz festivalin ağası olun. Ev sahibi olun. Ağırlayan olun. Siz gece gündüz festivalin keyfini çıkarırken biz sizin adınıza birlikte daha önceden detaylıca hazırladığımız festivali organize ederiz.

TOPLANTI ORGANİZASYONU

Pazarlama İletişimi Çözüm Ortağınız olarak, Antalya'da her boyuttaki etkinlik ihtiyacınız için yanınızdayız. Konu isterseniz basit bir toplantı organizasyonu, isterseniz bir şirket pikniği, isterseniz mesleki bir genel kurul olsun. Her düzeydeki toplantı organizasyonunu A'dan Z'ye sizinle birlikte planlar, sizin adınıza hazırlar ve icra ederiz. Size kalan toplantının verimiyle amacınıza ulaşmak olur.

FUAR DANIŞMANLIĞI

Kendiniz tanıtmak, mevcut müşterilerinizle yakın temas kurmak, yeni müşteriler edinmek, rakiplerinize ‘Ben de buradayım' demek ve en önemlisi karlılığınızı artırmak için bir fuara katılmaya karar verdiniz. Ne mi yapacaksınız ?

TANITIM FİLMİ

Süper bir fuar yaptınız... Veya süper bir ürün geliştirdiniz... Bu ürünün ne işe yaradığını, nasıl çalıştığını anlatmak için bir tanıtım videosuna ihtiyacınız var. Öyle 200.000 Euroluk bütçeniz de yok...Kime yaptıracağız?
   
HİZMETLERİMİZ
WEB SİTESİ İÇERİK YÖNETİMİSOSYAL MEDYA YÖNETİMİE-MAIL MARKETINGKURUMSAL GRAFİK TASARIMMEDYA PLANLAMA & SATIN ALMAMEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONUFUAR DANIŞMANLIĞITANITIM FİLMİ
   
GÜNCEL
RENSEF 4.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği FuarıSATEF-Seyahat Acentaları ve Tedarikçileri FuarıAntalya Çiçek Festivali
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası