KURUMSAL

HAKKIMIZDA

- Anthea'nın anlamı ne?

- Eski Yunanca'da: "Çiçeklerin hanımefendisi, Tanrıçası”

-  Aynı zamanda da "Çiçekli manzara”

 

"Antalya'da Kurumsal Pazarlama İletişiminizde Çözüm Ortağınız”

Anthea Reklam Ajansı, Agoras Fuarcılık Hizmetleri bünyesinde, fuarlar için farklı mecralarda ulusal ve uluslararası düzeyde reklam, tanıtım kampanyaları düzenlenmekle ajans faaliyetine başlamıştır. Fuarcılık sektöründeki çalışmalarda elde edilen deneyimlerle, Agoras fuarlarından bağımsız olarak, Anthea Reklam Ajansı hizmet verdiği alanlardan yararlanmak isteyen şirketlere, kurumlara çeşitli pazarlama iletişimi çözümleri sunmaktadır.

Anthea, kuruluşundan bu güne Antalya'da pazarlama iletişiminde kurumsal çözüm ortağı olarak çeşitli kurum ve şirketlere, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, matbu işler, web sitesi mimarisi, tasarımı ve içerik yönetimi, e-mail marketing kampanyaları yönetimi, sosyal medya kampanyaları, outdoor kampanyaları, basınla ilişkiler, toplantı, etkinlik hizmetleri, festival organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılım, hazırlık hizmetleri, sponsorluk danışmanlığı gibi konularda, Antalya içinde ve dışında hizmetler vermektedir.

Anthea ekibi, Türkçe'nin yanı sıra, İngilizce, Yunanca ve Rusça dillerinde de müşterileri ile iletişim kurabilmektedir.

Anthea ekibi; Süs Bitkileri, Peyzaj Mimarlığı, Seracılık, Tarım, Aydınlatma, Denizcilik, Otel Ekipmanları, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Fuarcılık gibi sektörlerde farklı müşterilerle çalışma deneyimine sahiptir.

Anthea Reklam Ajansı, Agoras Fuarcılık Hizmetleri ile birlikte, Antalya Lara bölgesindeki, Laura AVM karşısındaki ferah ortak ofiste faaliyet göstermektedir.

25 Ekim 2010 tarihinde Antalya'da kurulan Anthea Turizm Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Ticaret Limited Şirketi, Agoras Fuarcılık Hizmetleri ile birlikte Agoras Grup şirketlerinden biridir.

Anthea Ajans, daha önce CasaLuce Aydınlatma, NTSR Fuarcılık, Hemakim Medikal Diagnostik ve ANFAŞ Fuarcılık'ta çeşitli yöneticilik pozisyonlarında deneyim sahibi Mehmet DÜKKANCI ve ortakları tarafından Antalya'da kurulmuştur. 

   
HİZMETLERİMİZ
WEB SİTESİ İÇERİK YÖNETİMİSOSYAL MEDYA YÖNETİMİE-MAIL MARKETINGKURUMSAL GRAFİK TASARIMMEDYA PLANLAMA & SATIN ALMAMEDYA İLİŞKİLERİ YÖNETİMİFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONUFUAR DANIŞMANLIĞITANITIM FİLMİ
   
GÜNCEL
RENSEF 4.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği FuarıSATEF-Seyahat Acentaları ve Tedarikçileri FuarıAntalya Çiçek Festivali
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası